Close

30. 6. 2022

Prázdninová setkání s Lesní myslí

Velmi rádi sdílíme nabídku jedné z našich maminek na prázdninové setkání plné inspirace:

Milí rodiče,

čekají nás prázdninové dny, na které se všichni už moc těšíme. Všichni ale známe chvíle, kdy se děti nudí, nápady, co podniknout, docházejí, a každý námět přijde vhod. Proto jsou pro vás připravena setkání s Lesní myslí.
Lesní mysl je finský koncept pobytu v přírodě, který nevyžaduje žádnou extra fyzickou kondici. Je zaměřen na vnímání lesa skrze naše smysly – více se dozvíte na www.lesnimysl.cz.

Setkání se budou konat celkem čtyřikrát, a to11. 7.,26. 7., 11. 8. a 23. 8.V těchto dnech se za každého počasí setkáme v 9:00 na parkovišti u jurt Vrabčího hnízda a společně vyrazíme do okolních lesů na 1,5-2 hodiny dlouhou procházku (trasa mívá okolo 2 km). 

Co s sebou? Určitě pevnou obuv a oděv vhodný pro pobyt v lese, pláštěnku, vodu k pití, repelent a pro jistotu malou svačinku. Kdo chce, může si vzít i podložku k sezení, jakou si nosí děti v batůžku, když jsou ve školce.
Maximální počet účastníků je omezen na 7 dospělých a 7 dětí (úkoly budou dětem upraveny). Letní setkání jsou zdarma. Pokud máte o setkání zájem, zapište se prosím do tabulky v odkazu (je možné se zúčastnit jen jednoho, ale také všech 🙂 ).

Odkaz je zde: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1fW1gNUYnncm-q_ZydSONHSeafP0erm6s8141ciaFjjg/edit#gid=0

Krásné prázdninové dny přeje a na setkání s vámi a Lesní myslí se těší
Martina Matějíček Rozsypalová